Распоред сахрана и кремација

понедељак, 19. фебруар, 2018


Орловача гробље
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Новаковић Илија195511:30
Вукашиновић Мира193212:00
Оцокољић Драгојле195112:30
Писаров Никола193513:00
Чарапић Дарослава193213:30
Пантелић Десанка193114:00
Милковић Драгутин193914:30

*Наведени термини означавају време напуштања капела



Ново гробље
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Вранић Милорад194712:30
Басурић Смиљка194813:00
Ресавац Мирољуб193513:30
Николовска Радмила193114:00

Кремације
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Адамов Славко193510:00
Бурсаћ Стеван193811:00
Тошић Вера194312:00
Стошић Марија195313:00
Минић Братимир194814:00
Рељић Светлана194315:00
Волкановски Катарина193316:00
Влајисављевић Ката192217:00

*Наведени термини означавају време напуштања капела



Централно гробље
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Радетић Марија192013:00
Јелер Иван197213:30

*Наведени термини означавају време напуштања капела



Топчидер гробље
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Тодоровић Александар193013:00
Тешић Владимир198214:00

*Наведени термини означавају време напуштања капела



Бањичко гробље
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Ивановић Љубомир195214:00

*Наведени термини означавају време напуштања капела



Земун
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Радивојевић Богданка193313:00
Буквић Мирослав195214:00
Вујанић Светлана195615:00

*Наведени термини означавају време напуштања капела



Лешће гробље
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Станковић Михаило193211:30
Дјордјевић Роксанда192712:00
Лекић Дјуро193612:30
Блечић Станислава194313:00
Јаковљевић Драгиња193613:30
Дјуричковић Љубомир193414:00
Ковач Реже192814:30
Шеху Шаћир194914:45

Кремације
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Глушич Винценц194214:00

*Наведени термини означавају време напуштања капела



Збег гробље
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Аксентијевић Љубомир195512:00
Амановић Верица195113:00

*Наведени термини означавају време напуштања капела



Ново бежанијско гробље
Сахране
Презиме и имеГодина рођењаТермин
Пауновић Милош193111:00
Стојсављевић Борис195911:30
Филиповска Ружа193212:00
Вуловић Вукоје192612:15
Манић Каменко192612:45
Шарчев Дјордје196213:00
Томић Дјурдјевка192913:30
Беламарић Даница194613:45
Дракуловић Зарија193414:15
Бојаџић Драгослав194614:30
Димић Павле192015:00
Лиздек Илинка195315:10

*Наведени термини означавају време напуштања капела